Úvod / Katalog produktů / Bolest, nachlazení, zánět / Ibolex 200mg tbl.flm. 20 I

Ibolex 200mg tbl.flm. 20 I

Ibolex 200mg tbl.flm. 20 I
Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Kód SUKL: 0239284
Kód PDK: 3950475
EAN: 3664798029628
ATC: dexibuprofen
ISKUP: ANTIRHEUMATICA
Dostupnost: Není dostupné
Expedice: do 48 hodin
 
Cena: 128 Kč
Humánní léčivý přípravek
 
ks
  • Informace
  • Přílohy
  • Rychlý dotaz

Ibolex 200mg tbl.flm. 20 I

Přípravek se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti různého původu u dospělých, např. bolest svalů, kloubů, šlach a kostí, bolest zubního původu, menstruační bolest, bolest hlavy, bolest při nachlazení a chřipce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dotaz na Ibolex 200mg tbl.flm. 20 I

Jméno:
Email*:
Telefon:
Text*:
Nevyplňujte:

Alternativní zboží

Nalgesin S por.tbl.flm 40x275mg

Nalgesin S por.tbl.flm 40x275mg
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto je nástup analgetického účinku velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail zboží
 
Cena:125 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

Panadol Extra 500mg/65mg tbl.flm.24 IV

Panadol Extra 500mg/65mg tbl.flm.24 IV
Panadol Extra působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů a při menstruaci a bolesti svalů, kloubů a v krku při onemocnění horních cest dýchacích. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail zboží
 
Cena:123 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg

Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg
Panadol Baby je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku. Je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail zboží
 
Cena:122 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

Panadol Junior čípky 250mg rct.sup.10x250mg

Panadol Junior čípky 250mg rct.sup.10x250mg
Panadol Junior je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. Je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a bolesti hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail zboží
 
Cena:117 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

GUM zub.gel.pas.PAROEX(CHX0,12%)75ml1790

GUM zub.gel.pas.PAROEX(CHX0,12%)75ml1790
Zubní gel s 0,12% chlórhexidin-diglukonátu, panthenolem a vitamínem E. Pro profesionální kontrolu plaku a dlouhodobou ochranu dásní.
Detail zboží
 
Cena:141 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail zboží
 
Cena:142 Kč
 
Dostupnost:Skladem
  ks

Vše o nákupu
Nastavení COOKIES
Kontakt
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Doprava a platba
Platební možnosti
Výdejní místa
Užitečné odkazy
Ověřená lékárna
O nás
Věrnostní program
Katalog odměn
Můj účet
Zapomenuté heslo
Logo pro zásilkový výdej
léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej
léčivých přípravků
Copyright 2013 SOS LÉKÁRNA
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
kontaktní údaje na SÚKL: Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, fax +420 271 732 377, e-mail: [email protected]

Váš e-mail:
Heslo:

ZBOŽÍ BYLO PŘIDÁNO DO KOŠÍKU

Zpět k nákupu Objednat zboží