Léky jsou přehledně rozděleny dle příznaků zdravotních obtíží. Veškeré výrobky jsou určeny výhradně pro český trh a připraveny k expedici do druhého dne od objednání. Bolest v krku, bolest hlavy, rýma či horečka vás už zaručeně nepřekvapí.
OPTI-FREE PureMoist víceúčelový dezinfekční roztok a pouzdro na kontaktní čočky společnosti Alcon (ploché). Roztok OPTI-FREE PureMoist působí k čištění, dezinfekci a uchovávání měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).
OPTI-FREE PureMoist víceúčelový dezinfekční roztok a pouzdro na kontaktní čočky společnosti Alcon (ploché). Roztok OPTI-FREE PureMoist působí k čištění, dezinfekci a uchovávání měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).
Biotrue - víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Inspirovaný fyziologiií Vašich očí. Ph jako u zdravých slz, schopnost dlouhodobé lubrikace, obsahuje dlouhodobě aktivní prospěšné proteiny. Má duální desinfekční systém.
OPTI-FREE EXPRESS víceúčelový dezinfekční roztok a pouzdro na kontaktní čočky. Roztok OPTI-FREE EXPRESS je určen k čištění, dezinfekci a skladování měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).
Sodyal obsahuje biopolymer, Hyaluronát sodný. Je přípravkem komplexní péče o kontaktní čočky všech druhů, včetně jednorázových. Čočky dezinfikuje, čistí, lubrikuje, hydratuje a chráni, pokud jsou uloženy v pouzdře a zalité roztokem.
Roztok na kontaktní čočky s unikátní kombinací hyaluronátu sodného a hypromelózy výborně čistí a dezinfikuje. Zajišťuje celodenní lubrikaci a pohodlí při nošení čoček, zlepšuje komfort vidění i pro velmi citlivé a suché oči.
Roztok na kontaktní čočky s unikátní kombinací hyaluronátu sodného a hypromelózy výborně čistí a dezinfikuje, zajišťuje celodenní lubrikaci a pohodlí při nošení čoček, zlepšuje komfort vidění i pro velmi citlivé a suché oči.
Víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Roztok ReNu MultiPlus je číslo 1 na světě, co se týče péče o kontaktní čočky. Je vyroben tak, aby zajišťoval vysoce účinné čištění a desinfekci kontakt. čoček bez toho aby se musely mechanicky čistit v dlani.
OPTI-FREE REPLENISH víceúčelový dezinfekční roztok a a pouzdro na kontaktní čočky společnosti Alcon (ploché). Roztok OPTI-FREE REPLENISH je určen k čištění, dezinfekci a skladování měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).
Biotrue - víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky, inspirovaný fyziologií vašich očí. PH jako u zdravých slz, schopnost dlouhé lubrikace, obsahuje dlouhodobě aktivní prospěšné proteiny. Má duální desinfekční systém.
Oční kapky pro zvlhčení očí a pro zvlhčování měkkých i tvrdých kontaktních čoček. Přípravek pro rychlou a dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka. Neobsahuje konzervační látky.
Saline je moderní fyziologický roztok pro oplachování, hydrataci, dezinfekci a uchovávání všech typů kontaktních čoček. Zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin a rovněž umožňuje rozpouštění enzymatických tablet. Vhodný i pro citlivé oči.
OCUflash je speciální oční (isotonický, pufrovaný) roztok s přídavkem výtažku ze Světlíku lékařského. Je určen ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. Výtažek ze světlíku lékařského působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě).
OMISAN Baby - oční kapky pro děti jsou určeny pro omývání a výplachy očí novorozenců a dětí. Sterilní, izoosmotický, tlumící, bez konzervačních látek, biokompatibilní.
Přípravek se používá při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu. Čtěte pozorně příbalový leták.
OCUflash blue 1x10 ml jsou oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského. Jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům očí. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě).
DESODROP je ochranný, lubrikační, zvlhčující a zklidňující oční roztok pro péči o povrch Vašich očí, založený na hypromelóze, liposomech a ozónovaném rostlinném oleji
Occusept je zdravotnický prostředek pro podpůrnou léčbu onemocnění očí, při poruchách tvorby slz, ke zklidnění očí při zánětu spojivek neinfekčního původu, lze jej použít pro výplachy očí při zasažení dráždivými látkami a pro odstranění cizích těles.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. kontaktní údaje na SÚKL: Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, fax +420 271 732 377, e-mail: [email protected]